ARR zaprasza do rejestracji produktów regionalnych – „Polska smakuje”

Agencja Rynku Rolnego – w ramach prowadzonej kampanii „Polska smakuje” – uruchomiła stronę internetową www.polskasmakuje.pl oraz w niedługim czasie uruchomi aplikację mobilną Polska Smakuje.
Zachęcamy Firmy oraz Producentów produktów regionalnych i ekologicznych do zarejestrowania się na stronie www.polskasmakuje.pl. na której będzie można prezentować swoje produkty. Dzięki temu konsumenci uzyskają wiedzę o nich i o miejscach w których można je nabyć.

Chcemy zbudować platformę komunikacji pomiędzy producentami polskiej żywności, a konsumentami, którzy taką żywność cenią i jej poszukują. Wszystkich podróżujących latem po kraju będziemy zachęcać do szukania polskich lokalnych specjalności i tym samym -do korzystania z aplikacji. Hasło „Polska smakuje”, będzie promowane wszędzie, gdzie będą turyści: na trasie koncertowej Lata z Radiem (to aż 20 pikników), w pociągach, na trasach turystycznych, na lotnisku w Warszawie, a także na wybranych stacjach benzynowych.

Na konto „Polska smakuje” rejestracji mogą dokonać następujące podmioty:

– użytkownik (klient),

– firma – spełniająca co najmniej jeden z warunków przedstawianych w rejestracji,
– producent rolny prowadzący sprzedaż bezpośrednią w rozumieniu Ustawy.

Rejestrację dokonujemy:

www.polskasmakuje.pl » Zaloguj » Zarejestruj się » REJESTRACJA DLA PRODUCENTÓW.

Do zarejestrowania w Aplikacji niezbędne jest posiadanie przez Wystawcę konta E-mail. Producent dokonuje rejestracji samodzielnie. Rejestracja wymaga podania w ramach formularza rejestracyjnego danych oznaczonych jako obowiązkowe i potwierdzenia przez Wystawcę, że zapoznał się on z treścią Regulaminu oraz, że akceptuje jego postanowienia. Po wypełnieniu i akceptacji formularza rejestracyjnego, następuje potwierdzenie rejestracji przez Wystawcę na podanym w formularzy rejestracyjnym E-mailu. Weryfikacja i zatwierdzenie Wystawcy dokonywana jest przez Administratora niezwłocznie (do 2 dni roboczych) od wypełnienia formularza rejestracyjnego przez Wystawcę.

Szczegóły na stronie internetowej: https://www.polskasmakuje.pl/regulamin/

Dzialania kierowane są w pierwszej kolejności do wytwórców produktów certyfikowanych w ramach krajowych i unijnych systemów jakości, lokalnych producentów mających w swojej ofercie wyroby regionalne, rolników, którzy wytwarzają w swoich gospodarstwach produkty żywnościowe, a także innych podmiotów produkujących zdrową, w niewielkim stopniu przetworzoną żywność.

Założenie profilu na portalu www.polskasmakuje.pl oraz prezentacja własnej oferty za jego pośrednictwem nie będzie się wiązała z żadnymi opłatami.