Charytatywny Piknik Rodzinny w Tarnawcach

28 lipca 2019 r. na boisku sportowym w miejscowości Tarnawce w gminie Krasiczyn odbył się „Charytatywny piknik rodzinny”. Podczas pikniku zorganizowano kwestę i licytację dla Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Przemyślu, uzbierano łącznie 10.076,02 zł. Atrakcjami imprezy były: występy artystyczne zespołów muzycznych: „Szarotki” z 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich, „Krasiczanki”, „Lexter” oraz gwiazdy wieczoru zespołu „Zbóje” z Zakopanego. Na scenie można było również zobaczyć Przemyskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej „X D.O.K” oraz dzieci z GOK z Krasiczyna oraz Tęczowego Przedszkola z Krasiczyna. Atrakcjami pikniku były również zawody sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych z nagrodami, gry, zabawy, konkursy, dmuchany plac zabaw dla dzieci, malowanie twarzy, zabawa taneczna, stoiska z potrawami naszego regionu, stoiska z rękodziełem, stoiska gastronomiczne, stoisko informacyjne ZUS. Partnerami pikniku było Sołectwo Tarnawce, które zajęło się przygotowaniem logistycznym, PSONI Koło w Przemyślu zabezpieczyło wolontariuszy, Tęczowe Przedszkole w Krasiczynie poprowadziło animacje dla dzieci, a Klub Sportowy „Korona Olszany” przygotował zawody sportowe.