Finał powiatowego konkursu „IV Spotkania Matematyczne – 2018 r.”

W tym roku w Konkursie powiatowym „IV Spotkanie Matematyczne” rywalizowało wielu młodych ludzi w dziedzinie królowej nauk. Konkurs skupił dzieci z całego powiatu i miasta Przemyśla. Spośród nich wyłoniono dwóch Mistrzów Matematyki, którymi zostali: Wiktor Ustijanowski uczeń ze Szkoły Podstawowej w Buszkowicach oraz Marek Krzeszowski uczeń z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona w Przemyślu. Wicemistrzem został Adam Strzyż uczeń ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Przemyślu, a wyróżnienie otrzymał Filip Gnes uczeń Szkoły Podstawowej w Buszkowicach.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, gratulujemy zdobytych punktów i życzymy sukcesów na dalszym etapie edukacji szkolnej. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli, których wychowankowie znaleźli się w ścisłym finale, a są to Panie: Alicja Kiek, Bogusława Szymańska, Aneta Stelmach.
Organzatorami konkursu już od 4 lat są Panie: Agnieszka Zięba i Aneta Hadam. Dziękujemy za zaangażowanie w organizację konkursu, coroczną kontynuację oraz ogrom pracy włożony w przygotowanie tego przedsięwzięcia.
Organizatorzy dziękują Panu Aleksandrowi Baczykowi właściciela Firmy „Piotruś Pan” za pomoc w organizacji konkursu.
Serdecznie zapraszamy na V spotkania matematyczne, które już za rok.