Jubileusz 5. lat funkcjonowania G2A Arena oraz Kongres Business WithoutLimits

W dniach 23 i 24 czerwca br. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego odbywa się 8 edycja Kongresu BusieneesWithoutLimits oraz Jubileuszowa Gala z okazji 5 rocznicy funkcjonowania najnowocześniejszego obiektu targowo-kongresowego w województwie podkarpackim.
Podczas Kongresu Business WithoutLimits 23 czerwca Powiat Przemyski reprezentował Jan Pączek Starosta Przemyski, towarzyszył mu Janusz Hołyszko Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.
Jubileuszową Galę otworzył Prezes G2A Arena Kamil Szymański, a przemowy otwierające wygłosili: Marszałek Województwa Władysław Ortyl oraz Prezes G2A.com Bartosz Skwarczek – firmy, która jest Partnerem Tytularnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowego. Podczas oficjalnej części uroczystości wręczono nagrody „Promotor Polski” oraz „Teraz Polska”. Galę uświetniły występy artystyczne; pokaz akrobatyki powietrznej w wykonaniu Mistrzyni Świata Anny Węklar oraz występ Dziewczęcej Orkiestry Szałamaistek i Mażoretek INCANTO. Wieczór uświetnił koncert zespołu Queen Symfonicznie, aranżację wykonało trzydziestu muzyków z orkiestry Alla Vienna.