Nowy portal lokalny dla powiatu przemyskiego

Źródło: Redakcja OWGINFO.PL

Kliknij w link:

powiat-przemyski.owginfo.pl

powiat-przemyski.owginfo.pl to atrakcyjna, unikalna wiedza o naszym regionie, którą możecie Państwo wykorzystać w swoich działaniach.

W jaki sposób?:

1. Portal to kopalnia wiedzy o lokalnym biznesie z której możecie Państwo korzystać bezpłatnie

2. Na bieżąco obserwujecie jak rozwija się powiat przemyski dzięki autorskiemu Współczynnikowi Aktywności Gospodarczej Regionu, który prezentowany jest na portalu.

Współczynnik wskazuje jak rozwija się gospodarczo dana miejscowość, gmina, powiat, województwo na tle całej Polski czy danego regionu. Jest świetnym obrazem kondycji firm
w regionie, pokazuje jak dynamicznie zmienia się sytuacja lokalnego biznesu z dnia na dzień.

Współczynnik Aktywności Gospodarczej Regionu może być wykorzystywany przez Państwo w sposób dowolny do celów zarządczych, marketingowych lub inwestycyjnych.

3. Mogą Państwo również objąć patronatem portal powiat-przemyski.owginfo.pl i wspierać aktywność gospodarczą regionu, pokazać Wasz aktywny udział w jego rozwoju. Budować pozytywny wizerunek wśród lokalnej społeczności i nie tylko.

Kto jest właścicielem portalu
Właścicielem całej sieci (blisko 50 tyś.) biznesowych portali lokalnych owginfo.pl oraz marki OWG jest firma Mikrotech S.A. od blisko 30 lat specjalizująca się w dostarczaniu wiarygodnych informacji o polskim biznesie