Oficjalne otwarcie mostu w Kalnikowie

W piątek, 4 września br., odbyło się oficjalne uroczyste otwarcie nowego mostu w Kalnikowie. Inwestycja w całości sfinansowana została przez Powiat Przemyski za pośrednictwem Zarządu Dróg Powiatowych w Przemyślu. Budowa wyniosła ok. 240 tyś zł, jednak nie jest to jeszcze ostateczny koszt.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz powiatu przemyskiego, gminy Stubno oraz Zarządu Dróg Powiatowych w Przemyślu, w osobach Marek Kudła Wicestarosta Przemyski, radni Powiatu Przemyskiego: Władysław Maciupa Wiceprzewodniczący Rady, Bożena Ryczan Wiceprzewodnicząca Rady, Ryszard Gołębiowski, Kazimierz Kapłon i Tadeusz Dacko, Radni Powiatu Przemyskiego, Janusz Hołyszko Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Przemyślu, Ryszard Adamski Wójt Gminy Stubno oraz mieszkańcy gminy.

Wicestarosta podkreślił znaczenie tej inwestycji dla rozwoju infrastruktury drogowej oraz podkreślił, iż Kalników zyskał nowe możliwości dzięki temu obiektowi, a komunikacja będzie znacznie łatwiejsza.Głos zabrał także Janusz Hołyszko dyrektor ZDP w Przemyślu, który wyraził zadowolenie z tak szybkiego zakończenia inwestycji i otwarcia mostu, który będzie służył mieszkańcom gminy i powiatu.