Podsumowanie XV Powiatowego Konkursu na Ilustracje do utworów Agaty Widzowskiej – Pasiak

W dniu 26 listopada 2016 roku w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie XV Powiatowego Konkursu Plastycznego na Ilustracje do utworów Agaty Widzowskiej – Pasiak z udziałem samej autorki. Połączone ono było z otwarciem wystawy prac nagrodzonych i wyróżnionych. Na konkurs wpłynęło 185 prac. Jury w składzie:

Henryk Lasko – artysta plastyk

Maria Wodnicka – Kierownik Działu dla Dzieci i Młodzieży PBP

Marta Pawłowska – pracownik Działu dla Dzieci i Młodzieży PBP

Postanowiło przyznać 18 nagród i 23 wyróżnienia.

Uczestnicy mieli okazję spotkać się z panią Agatą Widzowską – Pasiak, autorką książek dla dzieci. Nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych ufundowane zostały przez Powiat Przemyski i wręczone przez Panią Agatę Widzowską – Pasiak, Panią Monikę Paczkowską – przedstawiciela Starostwa Powiatowego w Przemyślu oraz Pana Andrzeja Skibniewskiego – zastępcę Dyrektora PBP.