Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego

Single

Powiatowe Eliminacje XIII Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego

Dnia 28.04.2012 r. w Hali żurawickiego Gimnazjum odbyły się powiatowe eliminacje XIII Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Wicestarosta Pan Marek Kudła. Chwilę później sędziowie Mieczysław Bodnar i Zbigniew Węcław rozlosowali kolejność gier i rozpoczęły się zmagania zawodników przy stołach.

W olimpiadzie wystartowali zarówno najmłodsi, młodzi i ci bardziej dojrzalsi, chłopcy i dziewczęta, wszyscy oczywiście w swoich kategoriach wiekowych. Poziom zawodów jak określili sędziowie był wysoki. Niekiedy przeciwko sobie stawali zawodnicy o równych umiejętnościach, wtedy emocje były największe. Nie brakowało okrzyków radości wygrywających i łez tych, którym zabrakło szczęścia. Bo to właśnie o szczęściu można mówić, kiedy piąty set kończy się wynikiem 12 do 10. Po emocjonujących meczach gościły już tylko uśmiechy na twarzach tych, którzy odbierali puchary i dyplomy.

Zdobywcy pierwszych i drugich miejsc będą mieli okazję rywalizować z rówieśnikami podczas finałów Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, która odbędzie się w połowie czerwca tego roku w Łańcucie.