Pożegnanie Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Dnia 24 sierpnia br. w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej dla Powiatu Przemyskiego, oficjalnie nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora. Za sprawą przejścia na emeryturę jej wieloletniej dyrektor Bożeny Baran. W imieniu swoim, Starosty Jana Pączka i władz Powiatu Przemyskiego serdeczne słowa podziękowania i uznania wraz z wiązanką kwiatów na ręce Pani Bożeny Baran złożył Marek Kudła – Wicestarosta Przemyski i Piotr Worosz – Naczelnik Wydziału Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury i Promocji. Wicestarosta dziękował, za wszystkie przepracowane lata w poradni, za poświęcenie i oddanie. Wyraził słowa wdzięczności i uznania, za metodyczne podejście do pracy, za sumienność, oszczędność, przenikliwość, a przede wszystkim za solidnie wypracowane mechanizmy funkcjonowania poradni, dzięki którym wszystko w niej działa jak należy. – Podopieczni objęci są fachową opieką, a kolejki są ograniczone do minimum. Przy tak niewielkim składzie osobowym to niebywały sukces, z którego jesteśmy dumni – podkreślał. Wyraził nadzieję, że Pani Bożena nie zapomni o Starostwie i będzie dobrze wspominać przepracowane w nim lata. Zaprosił także do odwiedzin i uczestnictwa w powiatowych uroczystościach i imprezach. W miłej atmosferze podziękowań powitana została nowa p.o. dyrektor Pani Anna Szkarpecka – Pridka, dotychczasowa współpracownica Pani Bożeny Baran. Powierzenie jej obowiązków jest gwarancją kontynuacji dotychczasowych kierunków, wcześniej zaplanowanych i wypracowanych. Pan Marek Kudła Wicestarosta Przemyski zapewniał, o życzliwym wsparciu urzędu i wyraził nadzieją na dobrą współpracę. Obie Panie były wzruszone, żal tylko, że przez warunki pandemii brakowało serdecznych uścisków. Ich brak rekompensowały piękne kwiaty wręczone przez obu Panów.