Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Szopka Bożonarodzeniowa”

Gminna Biblioteka Publiczna w Orłach oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Krasiczynie (pełniąca funkcję Biblioteki Powiatowej) były organizatorem Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”.

Celem konkursu była prezentacja dziecięcej i młodzieżowej twórczości plastycznej oraz kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia. W konkursie wzięły udział dzieci i młodzież z terenu Powiatu Przemyskiego. Na konkurs wpłynęło 58 prac, które zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi – malarstwo, rysunek, collage, techniki mieszane. Nadesłane prace prezentowały wysoki poziom artystyczny, ciekawą formę wykonania oraz dziecięcy sposób postrzegania tajemnicy Bożego Narodzenia.

Nagrodzono 15 prac a wyróżniono 23.

W Powiatowym Konkursie NAGRODY otrzymali:

Lena Opiela – Kosienice, Paweł Przybylski – Zadąbrowie, Patryk Przybylski – Zadąbrowie, Karolina Kapłon – Walawa, Maja Kłos – Trójczyce, Antoni Kostuś – Drohojów, Antoni Szczygieł – Wacławice, Iwona Charydczak – Prałkowce, Marlena Miktus – Wacławice, Kornelia Fok – Krasiczyn, Julianna Król – Orły, Ewa Rąb – Orzechowce, Malwina Król – Ruszelczyce, Gabriel Rajzer – Dybawka, Gloria Suszczak – Tarnawce.

WYRÓŻNIENIA otrzymali: Oliwia Sałuka – Trójczyce, Mateusz Stadnik – Wacławice, Paweł Kiełbalski – Walawa, Szymon Mirocha – Hnatkowice, Michał Kłusek – Żurawica, Nikola Ziętal – Drohojów,Wojciech Błoński – Drohojów, Kinga Kisała – Drohojów, Amelia Żak – Wacławice,Judyta Wota – Wacławice, Ksawery Sas – Trójczyce, Oliwia Drzystek – Olszynka, Julita Wróbel – Medyka, Martyna Jakubina – Wacławice, Kinga Słabicka – Orzechowce, Amelia Fok – Krasiczyn, Róża Cząstka –  Wacławice, Maja Prorok – Dubiecko, Jakub Polkowski – Dybawka, Alicja Polkowska – Dybawka, Amelia Batiuk – Trójczyce Maja Hamryszczak – Ciemięrzowice, Jagoda Hamryszczak – Ciemięrzowice.

Zapraszamy do wirtualnej wystawy prac nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie.