ROZWIAZANIE POWIATOWEGO KONKURSU PN. „Stroik świąteczny”

W dniu 21 grudnia 2010 r. w Starostwie Powiatowym odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i uczestnikom powiatowego konkursu pn. ,,Stroik świąteczny”. Organizatorem konkursu był Wydział Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Przemyślu. Uczestników powitał i wręczył nagrody Jerzy Góralewicz – Sekretarz powiatu przemyskiego. W konkursie udział wzięło 26 uczniów z klas IV – VI szkół podstawowych powiatu przemyskiego z Babic, Reczpola, Ruszelczyc, Orłów, Orzechowiec, Ostrowa, Nehrybki i Torek. Laureaci oraz uczestnicy konkursu wraz ze swoimi opiekunami mieli możliwość obejrzenia wszystkich stroików, które wpłynęły na konkurs.

W konkursie nagrody otrzymali:
I nagroda ex aequo – Klaudia Kucaj, kl. V SP Orły i Patrycja Łukaczyk – kl. V, SP Orzechowce,
II nagroda – Kamil Grzegorzak – kl. IV SP Ruszelczyce
III nagroda – Karolina Haręzga – kl. V, SP Nehrybka,

Wyróżnienia otrzymali:
Patrycja Burdziak – kl. VI, SP Babice,
Wiktoria Baran – kl. IV, SP w Torkach,
Dawid Szpytman – kl. VI, SP Reczpol,
Krystian Linda – kl. VI, SP Ruszelczyce,

Pozostali uczestnicy konkursu również otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy a nauczyciele – opiekunowie podziękowania.

Szczególne podziękowania Organizatorzy konkursu składają nauczycielom – opiekunom za zaangażowanie i przygotowanie swoich uczniów do udziału w konkursie:

Paniom: Annie Majdzie, Beacie Wąsowicz, Joannie Bednarz, Bronisławie Buś, Renacie Pelc, Ewie Gawczyńskiej, Annie Bobrowicz, Teresie Nyrce, Teresie Głowacz i Agacie Wiśniowskiej.