Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl

Single

Terminarz powiatowych zawodów sportowych 2008-2009

Terminarz zawodów sportowych w roku szkolnym 2008/2009

 GIMNAZJADA

 

Dyscyplina

Gospodarz

Termin

Odpowiedzialny

telefon

Indywidualne LA

Bircza

01.10.2008

Mielnikiewicz Lucjan

Haszczyn Zbigniew

504-173-801

672-52-32 Hala

672-07-04 dom

Indywidualne biegi przełajowe

Krasiczyn

01.10.08

Termin rezerwowy

03.10.2008

Kuźmiek Marek

609-662-811

Sztafetowe biegi przełajowe

Krasiczyn

09.10.2008

Kuźmiek Marek

609-662-811

Indywidualne biegi przełajowe

”Bieg Orła”

Orły

12.10.2008

Maciej Milan

Stelmach Piotr

518-829-782

Szachy

Krasiczyn

20.10.2008

Kuźmiek Marek

609-662-811

Tenis stołowy

Bircza

30.10.2008

Mielnikiewicz Lucjan

Haszczyn Zbigniew

504-173-801

672-52-32 Hala

672-07-04 dom

Unihokej dziewcząt

Żurawica

04.11.2008

Korczyński Rafał

605-538-255

Unihokej chłopców

Żurawica

07.11.2008

Korczyński Rafał

605-538-255

Koszykówka dziewcząt

Stubno

13.11.2008

Zieleńkiewicz Daniel

607-333-043

Koszykówka chłopców

Orły

20.11.2008

Maciej Milan

Stelmach Piotr

518-829-782

 

Pozostałe dyscypliny ujęte w kalendarzu WPSZS w Rzeszowie – zgłoszenia do udziału składać bezpośrednio do WPSZS w Rzeszowie 
• Wszystkie zawody rozpoczynają się o godzinie 900 , przyjazd ekip 830, w sprawach organizacyjnych dzwonić do gospodarza zawodów,
• W zawodach powiatowych startują mistrzowie gmin, którzy zobowiązani są do przedłożenia protokołu z zawodów gminnych na zawodach powiatowych,
• Warunkiem dopuszczenia ekip do zawodów są: lista startowa zawodników potwierdzona pieczęcią szkoły i podpisem dyrektora szkoły, oraz ważne legitymacje szkolne

 

Terminarz zawodów sportowych w roku szkolnym 2007/2008

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Dyscyplina

Gospodarz

Termin

Odpowiedzialny

telefon

Indywidualne LA

Bircza

02.10.2008

Mielnikiewicz Lucjan

Haszczyn Zbigniew

504-173-801

672-52-32 Hala

672-07-04 dom

Indywidualne biegi przełajowe

Krasiczyn

01.10.2008

Termin rezerwowy

03.10.2008

Kuźmiek Marek

609-662-811

Szachy

Krasiczyn

21.10.2008

Kuźmiek Marek

609-662-811

Sztafetowe biegi przełajowe

Krasiczyn

09.10.2008

Kuźmiek Marek

609-662-811

Indywidualne biegi przełajowe

”Bieg Orła”

Orły

12.10.2008

Maciej Milan

Stelmach Piotr

518-829-782

Mini-Piłka ręczna chłopców

Żurawica

20.10.2008

Sielska Bernadeta

512-463-488

Mini-Piłka ręczna dziewcząt

Orły

24.10.2008

Grinn Stanisław

Stelmach Piotr

664-414-221

Mini-unihokej dziewcząt

Żurawica

05.11.2008

Sielska Bernadeta

512-463-488

Mini-unihokej chłopców

Żurawica

06.11.2008

Sielska Bernadeta

512-463-488

Mini-Piłka nożna

„Turniej mikołajkowy”

Zgłoszenia do 30.11.2008 do organizatora zawodów

Bircza

04.12.2008

Mielnikiewicz Lucjan

Haszczyn Zbigniew

504-173-801

672-52-32 Hala

672-07-04 dom

 

• Pozostałe dyscypliny ujęte w kalendarzu WPSZS w Rzeszowie – zgłoszenia do udziału składać bezpośrednio do WPSZS w Rzeszowie
• Wszystkie zawody rozpoczynają się o godzinie 900 , przyjazd ekip 830, w sprawach organizacyjnych /brak pogody/dzwonić do gospodarza zawodów,
• W zawodach powiatowych startują mistrzowie gmin, którzy zobowiązani są do przedłożenia protokołu z zawodów gminnych na zawodach powiatowych,
• Warunkiem dopuszczenia ekip do zawodów są: lista startowa zawodników potwierdzona pieczęcią szkoły i podpisem dyrektora szkoły, oraz ważne legitymacje uczniów.

Gminni organizatorzy sportu:
1. Gmina Bircza – Haszczyn Zbigniew, tel. 672-52-32/hala/, 672-07-04 dom
2. Gmina Dubiecko – Blecharczyk Piotr, tel. 668-125-03
3. Gmina Fredropol – Gajewski Mariusz, tel. 606-118-131
4. Gmina Krasiczyn – Kuźmiek Marek – tel. 609-662-811
5. Gmina Krzywcza – Chruścicka Małgorzata – tel.(0-16) 675-50-71
6. Gmina Medyka – Winnicka-Kulaszka Janina, tel.dom. (0-16) 6780277
7. Gmina Orły – Stelmach Piotr, tel. 518-829-782
8. Gmina Przemyśl – Krucan Józef /ZS Ujkowice/ tel.dom.670-33-93, kom.600-940-853
9. Gmina Stubno – Zieleńkiewicz Daniel, 607-333-043
10. Gmina Żurawica – Korczyński Rafał, 605-538-255

Adresy mailowe:
Chaszczyn Zbigniew chaz1@wp.pl SP Bircza
Mielnikiewicz Lucjan  mielnikiewicz@wp.pl Gimnazjum Bircza
Sabramowicz Dariusz sabram@interia.pl Gimnazjum Medyka
Korczyński Rafał ukspancerni@interia.pl Gimnazjum Żurawica

Kalendarz zawodów gminnych:
Indywidualne biegi przełajowe – „Cała Polska Biega” 28.10.2008r. g.11.00 Gimnazjum Żurawica 10.30 zbiórka
11.10.2008 Mini piłka ręczna – Żurawica
18.10.2008 Szachy – Kosienice – Igrzyska i Gimnazjada
24.10.2008 Koszykówka dziewcząt Gimnazjada, 9.00 Żurawica
25.10.2008 Tenis stołowy – Gimnazjada Maćkowice
15.11.2008 Koszykówka chłopcy – Żurawica

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30