Uroczyste przekazanie samochodu oraz stanowiska kierowania

31 stycznia br. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu miało miejsce uroczyste przekazanie specjalnego lekkiego samochodu ratowniczo – rozpoznawczego oraz oddanie do użytku Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP Przemyślu.

Udział w uroczystości wzięli m. in. Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Rzeszowie bryg. Daniel Dryniak, Komendant Miejski PSP bryg. Adam Sosnowski, Starosta Przemyski Jan Pączek, Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Robert Bal oraz Kapelan Strażaków Archidiecezji Przemyskiej ks. Mieczysław Rusin.

Zakup samochodu był możliwy dzięki wsparciu i staraniom Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, Wojewody Podkarpackiego oraz miejscowych samorządów – Powiatu Przemyskiego i Miasta Przemyśla.

fot.: www.przemysl.kmpsp.gov.pl