Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego

Single

Zawody strzeleckie i spartakiada

W dniach 16-19 listopada br. Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie” oraz Zarząd Przemyskiego Klubu Sportu zorganizował cykl zawodów sportowych pod patronatem Starosty Przemyskiego – Jana Pączka, który również ufundował nagrody dla zwycięzców. W pierwszej turze odbył się Ogólnopolski Turniej w Strzelectwie Laserowym „Puchar Podkarpacia”, zaś w ostatnim dniu o Puchar Polski w Strzelectwie Laserowym. Zawody rozegrane zostały w kategorii –  pistolet, karabin i dwubój osobno dla kobiet i mężczyzn. Puchar Podkarpacia zdobyli zawodnicy z najlepszym wynikiem uzyskanym w dwuboju. Najlepszym zawodnikom wręczone zostały puchary, medale, dyplomy i upominki rzeczowe.

KLASYFIKACJA DWUBÓJ –  MĘŻCZYŹNI

W dniach 17 – 20 listopada br. w hotelu „Albatros”, oraz w Ośrodku Rehabilitacji Społecznej Klubu w Przemyślu odbyła się XI Wojewódzka Impreza Sportowo – Integracyjna. W ramach Spartakiady zostały rozegrane następujące turnieje: szachy, warcaby stupolowe, wioślarstwo na ergometrze, bowling oraz showdown.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami i upominkami rzeczowymi, wręczonymi przez Wicestarostę Przemyskiego – Marka Kudłę.