Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl

Single

Konkurs „Szopka Oczami Dziecka”

20 grudnia w Muzeum Historii Miasta Przemyśla odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Szopka Oczami Dziecka”.
W konkursie wzięło razem udział 30 szkół, świetlic, młodzieżowych domów kultury i ośrodków edukacyjnych i wychowawczych z Przemyśla, powiatu przemyskiego, a także jedna z Ukrainy – Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Drohobyczu. Na konkurs przekazano 252 prace w różnych technikach rysunkowych, malarskich i plastycznych w czterech kategoriach wiekowych.
Patronat nad Konkursem „Szopka oczami dziecka” objęli: Pan Jan Pączek Starosta Przemyski oraz Pan Wojciech Bakun Prezydent Miasta Przemyśla
Nagrody ufundowali:
1. Urząd Miasta Przemyśla
2. Starostwo Powiatowe w Przemyślu
3. Pan Janusz Bator, Prezes Zakładu Usługowo-Produkcyjnego „Montel-BR” sc w Przemyślu
4. Komputronik, Rynek 12 w Przemyślu
5. Księgarnia Libera w Przemyślu
6. Miejsce Kawa i Zabawa, Rynek 10 w Przemyślu
7. Sklep Sportowy Maaw-Sport, ul. Dworskiego 10 w Przemyślu
8. Kawiarnia Mała Czarna w Przemyślu
9. Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka
10. Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej

Przyznano następujące nagrody:

W kategorii klas 0, I, II:

  1. miejsce Michał Żurawski, kl. II, Szkoła Podstawowa w Siedliskach, opiekun p. Małgorzata Stec
  2. miejsce Adrianna Śliwa, lat 7,5, Pracownia Plastyczna Młodzieżowego Domu Kultury ul. Borelowskiego 9 w Przemyślu, opiekun p. Julita Torba
  3. miejsce Pola Nycz, lat 6, Pracownia Plastyczna Młodzieżowego Domu Kultury ul. Borelowskiego 9 w Przemyślu, opiekun p. Julita Torba

W kategorii klas III, IV:

  1. miejsce Zofia Jakóbska, lat 9,5, Pracownia Plastyczna Młodzieżowego Domu Kultury ul. Borelowskiego 9 w Przemyślu, opiekun p. Julita Torba
  2. miejsce Iwona Charydczak, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 17 w Przemyślu, opiekun p. Natalia Rybka
  3. miejsce Lena Gaweł, kl. IV, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Newtona w Przemyślu, opiekun p. Halina Dębicka

W kategorii klas V, VI:

  1. miejsce Justyna Marynowska, lat 11, Młodzieżowy Dom Kultury ul. Józefa 6 w Przemyślu, opiekun p. Zofia Bator
  2. miejsce Patryk Jańczuk, kl. V, Szkoła Podstawowa w Olszanach, opiekun p. Elżbieta Kozak
  3. miejsce Julia Bielecka, lat 11, Pracownia Plastyczna Młodzieżowego Domu Kultury ul. Borelowskiego 9 w Przemyślu, opiekun p. Julita Torba

W kategorii klas VII, VIII, 3. Gimnazjum:

  1. miejsce Zofia Kojder, lat 16, Młodzieżowy Dom Kultury ul. Józefa 6 w Przemyślu, opiekun p. Julita Torba
  2. miejsce Patryk Kurasz, kl. III Gimnazjum, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Przemyślu, opiekun p. Julita Torba
  3. miejsce Amelia Szal, lat 15, Pracownia Plastyczna Młodzieżowego Domu Kultury ul. Borelowskiego 9 w Przemyślu, opiekun p. Aldona Hausman

Przyznano następujące wyróżnienia:

W kategorii klas 0, I, II:

  • Aleksandra Żyga, kl. 2, Szkoła Podstawowa w Nizinach, opiekun p. Elżbieta Kazieczko
  • Gabriel Tenus, kl. 2, Szkoła Podstawowa w Nizinach, opiekun p. Elżbieta Kazieczko
  • Łucja Pusz, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury ul. Józefa 6 w Przemyślu, opiekun p. Zofia Bator
  • Gabriela Grodecka, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Przemyślu, opiekun p. Karolina Grzegorzak
  • Maja Czajkowska, kl. II, świetlica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orłach, opiekun p. Anna Lula
  • Dominik Maciupa, kl. II, Szkoła Podstawowa w Siedliskach, opiekun p. Małgorzata Stec
  • Maja Domin, kl. 0, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Publiczna Szkoła Podstawowa w Dubiecku, opiekun p. Katarzyna Sobel
  • Gabriela Tomczyk, kl. II, świetlica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orłach, opiekun p. Anna Lula
  • Oliwia Andres, lat 6, Szkoła Podstawowa w Olszanach, opiekun p. Monika Trójniarz

Wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika konkursu:

  • Emilia Czapka, lat 5, Pracownia Plastyczna Młodzieżowego Domu Kultury ul. Borelowskiego 9 w Przemyślu, opiekun p. Aldona Hausman

W kategorii klas III, IV:

  • Joanna Ryczan, lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury ul. Józefa 6 w Przemyślu, opiekun p. Zofia Bator
  • Amanda Wołk, kl. III, Szkoła Podstawowa w Medyce, opiekun p. Elżbieta Broda
  • Nikola Łozińska, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 4 w Przemyślu, opiekun p. Renata Fedewicz
  • Gloria Marynowska, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury ul. Józefa 6 w Przemyślu, opiekun p. Zofia Bator
  • Zuzanna Mazur, kl. IV, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Newtona w Przemyślu, opiekun p. Halina Dębicka
  • Zofia Kulczycka, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu, opiekun p. Agnieszka Zięba
  • Klaudia Ziętal, kl. III, Szkoła Podstawowa w Drohojowie, opiekun p. Małgorzata Mrozek
  • Julia Łapisz, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 6 w Przemyślu, opiekun p. Mariola Groch
  • Wiktoria Żurowska, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Birczy, opiekun p. Zofia Hop
  • Martyna Szybiak, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Bachórzu, opiekun p. Letycja Sowa

W kategorii klas V, VI:

  • Amelia Pikłowska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Medyce, opiekun p. Andrzej Opak
  • Zofia Pusz, lat 11, Młodzieżowy Dom Kultury ul. Józefa 6 w Przemyślu, opiekun p. Zofia Bator
  • Dominik Hawranek, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 16 w Przemyślu, opiekun p. Aneta Wawrzyn
  • Julia Barszczak, lat 11, Młodzieżowy Dom Kultury ul. Józefa 6 w Przemyślu, opiekun p. Zofia Bator
  • Dominik Tomaszek, kl. VI, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Publiczna Szkoła Podstawowa w Dubiecku, pod opieką p. Joanny Pyry i Teresy Blecharczyk
  • Amanda Kopańska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Buszkowicach, opiekun p. Maria Korczyńska
  • Maja Radochońska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Buszkowicach, opiekun p. Maria Korczyńska
  • Michał Wac, kl. V, Szkoła Podstawowa w Nehrybce, opiekun p. Małgorzata Stańko-Benedyk
  • Marta Jedlicka, lat 11, Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Drohobyczu, opiekun p. Oksana Jedlicka
  • Wiktoria Kuzniak, lat 12, Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Drohobyczu, opiekun p. Oksana Jedlicka
  • Rostysław Łuciw, lat 11, Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Drohobyczu, opiekun p. Oksana Jedlicka

W kategorii klas VII, VIII, 3. Gimnazjum:

  • Weronika Kaszycka, kl. VIII, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Publiczna Szkoła Podstawowa w Dubiecku, opiekun p. Joanna Pyra
  • Amelia Buszta, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Łętowni, opiekun p. Magdalena Mazurkiewicz
  • Kacper Olszowy, kl. III Gimnazjum, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, Gimnazjum nr 8 w Przemyślu, opiekun p. Renata Torba
  • Diana Suszczak, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Krasiczynie, opiekun p. Greta Halik
  • Martyna Hamryszczak, kl. VIII, Szkoła Podstawowa nr 14 w Przemyślu, opiekun p. Halina Dębicka
  • Gabriela Babik, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Hureczku, opiekun p. Andrzej Opak
  • Magdalena Pawłowska, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Krzywczy, opiekun p. Anna Ekiert
  • Iwanna Melko, lat 14, Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Drohobyczu, opiekun p. Oksana Jedlicka
  • Weronika Kubasa, lat 14, Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Drohobyczu, opiekun p. Oksana Jedlicka
  • Sofia Majewska, lat 15, Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Drohobyczu, opiekun p. Oksana Jedlicka
  • Marta Tomaszczuk, lat 14, Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Drohobyczu, opiekun p. Oksana Jedlicka
  • Julia Hewryk, lat 14, Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Drohobyczu, opiekun p. Oksana Jedlicka
  • Sofia Naglowska, lat 14, Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Drohobyczu, opiekun p. Oksana Jedlicka

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30