Otwarcie i poświęcenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Szkół w Huwnikach

25 października Starosta Przemyski Jan Pączek oraz Członek Zarządu Powiatu Przemyskiego Ryszard Gołębiewski na zaproszenie Dyrektor Zespołu Szkół w Huwnikach Agnieszki Misiewicz i Wójta Gminy Fredropol Mariusza Śnieżka uczestniczył w oficjalnym otwarciu i poświęceniu kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Poświęcenia kompleksu dokonał Biskup Pomocniczy Stanisław Jamrozek, który chwilę później w koszulce z nr 4 zagrał w meczu księża vs samorządowcy. Jak się okazała grał w zwycięskiej drużynie, która pokonała samorządowców z wynikiem 5:2.

Na otwarcie przybyło wielu zaproszonych gości, wśród których m.in. znalazł się Poseł na Sejm RP Marek Kuchciński, Wicewojewoda Podkarpacki Jolanta Sawicka, przedstawiciele Podkarpackiego Kuratora Oświaty, nauczyciele, rodzice, przedstawiciele lokalnego samorządu  z Wójtem Gminy Mariuszem Śnieżkiem i Sekretarzem Gminy Leszkiem Urbanem na czele.

Uroczystość była okazją do podsumowań inwestycji i podziękowań za wsparcie. Starosta Przemyski Jan Pączek także otrzymał okoliczny grawerton z podziękowaniami za wszelką pomoc okazaną Zespołowi Szkół. Pan Starosta przekazał na ręce Dyrektor Zespołu Szkół Agnieszki Misiewicz piłki dla dzieci i młodzieży, które z pewnością przydadzą się do zabaw i ćwiczeń w nowo otwartym sportowo-rekreacyjnym kompleksie.

Oprac.: M. Dachnowicz