Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego

Single

10 – lecie Stowarzyszenia „Wspólny Cel” w Stubnie

Oprac.: M. Dachnowicz
“Dekada minęła jak jeden dzień…” – założyciele stowarzyszenia “Wspólny Cel” w Stubnie, jak nikt inny mogą się utożsamić z tym hasłem. Dokładnie dziesięć lat temu w 2012 roku zostało założone stowarzyszenie, które od lat działa na rzecz lokalnej społeczność, a w szczególności dla dzieci z gminy Stubno. Stowarzyszeniu niezmiennie przewodniczą Barbara Grodecka (prezes) oraz Marek Hajduk (wiceprezes), którzy z powodzeniem pozyskują kolejne osoby do pracy społecznej i stawiają sobie coraz to nowe wyzwania.
Tegoroczny piknik rodzinny był swojego rodzaju podsumowaniem społecznej działalności stowarzyszenia. W trakcie ostatniego dziesięciolecia udało się wybudować kompleks boisk sportowych (boisko do siatkówki plażowej, boisko do piłki nożnej, kort do tenisa ziemnego) i plac zabaw dla dzieci. Od siedmiu lat odbywa się piknik rodzinny połączony
z turniejem sportowym. Jest to wspaniała okazja do spotkania wszystkich mieszkańców gminy Stubno i wspólnego kibicowania najmłodszym dzieciom w zmaganiach sportowych.
Tegoroczny piknik rodzinny został zorganizowany w dniu 12 czerwca. W ramach pikniku odbył się turniej piłki nożnej i turniej tenisa ziemnego. Oprócz tego funkcjonariusze Służby Więziennej w Przemyślu przygotowali pokaz tresury psów, a ponad 40 dzieci zdało egzamin na kartę rowerową przeprowadzony przez funkcjonariusza Komendy Wojewódzkiej Policji
w Rzeszowie. Piknik wsparł Urząd Gminy Stubno, Gminna Placówka Kultury w Stubnie, Koło Gospodyń Wiejskich “Ale babki” w Stubnie oraz prywatni sponsorzy. W pikniku uczestniczyli wójt gminy Stubno Ryszard Adamski i poseł na Sejm RP Marek Rząsa. Życzymy dalszych udanych jubileuszy.

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30