Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego
x

Uwaga! Zmiana numerów telefonów jednostki – Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Przemyślu

Single

10-lecie

9 grudnia br. w Krasiczynie w Zespole Zamkowo-Parkowym odbyło się podsumowanie dwudniowej konferencji pt. „10 lat działalności Specjalistycznych Ośrodków Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Województwie Podkarpackim – metody oddziaływań oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w pracy z osobami uwikłanymi w problem przemocy w rodzinie, w tym z klientami słabo zmotywowanymi do współpracy” oraz „Jubileuszu 10–lecia działalności Specjalistycznych Ośrodków Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Województwie Podkarpackim”. Jubileusz 10-lecia działalności SOW-ów w województwie podkarpackim, został przygotowany przez Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Korytnikach, którego dyrektorem jest Piotr Hryniszyn we współpracy ze Stowarzyszeniem Centrum Wsparcia i Profilaktyki.  

Tegoroczna Kampania, jak co roku rozpoczęła się w inny sposób, niż poprzednie edycje. Idąc z duchem czasu oraz sugestiami osób młodych, akcja  zaistniała w mediach społecznościowych – poprzez Facebook`a.

Podczas uroczystej Gali dokonano wręczenia wyróżnień w postaci statuetek SOW-ik i SUPER SOW-ik’2016 wybranym osobom i instytucjom. W imieniu Starosty Przemyskiego – Jana Pączka oraz własnym, podziękowanie odbierał Wicestarosta Przemyski – Marek Kudła.

 

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30