Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego
x

Uwaga! Zmiana numerów telefonów jednostki – Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Przemyślu

Single

Absolutorium

W środę 3 czerwca 2015 roku w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Przemyślu odbyła się VIII uroczysta sesja Rady Powiatu Przemyskiego. Po otwarciu obrad, stwierdzono ich prawomocność, przyjęto protokół z ostatniej sesji Rady Powiatu i przyjęto porządek obrad. Następnie Pan Jan Pączek – Starosta Przemyski wraz z Panem Ryszardem Adamskim – Przewodniczącym Rady Powiatu Przemyskiego wręczyli Pani Marii Jakubowskiej kwiaty i złożyli gratulacje za zdobycie tytułu „Sołtysa Roku 2014”.
 
 
 
Kolejnym punktem obrad było przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Przemyskiego. Szczególnym punktem posiedzenia rady było przyjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium dla Zarządu Powiatu Przemyskiego za 2014 rok. W trakcie obrad została przedstawiona opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej.
 
 
 
W imieniu Rady wystąpił Zastępca Przewodniczącego Rady Powiatu Pan Władysław Maciupa, który podziękował i pogratulował Staroście oraz Zarządowi jak i całej Radzie za wykonanie budżetu w roku 2014. 
 
 
Pani Bożena Ryczan – radna powiatu, jeszcze przed oficjalnym głosowaniem udzieliła absolutorium w imieniu klubu PIS. Pan Zbigniew Urban – radny powiatu podziękował Zarządowi za 8 ostatnich lat dobrej współpracy kiedy pracował w Radzie Gminy Bircza.
 
 
 
Następnie przystąpiono do głównego punktu sesji – głosowania w którym jednogłośnie udzielono absolutorium Zarządowi Powiatu Przemyskiego.
 
 
Po przyznaniu absolutorium starosta podziękował radnym za zgodną współpracę i realizację budżetu. Podziękował również dyrektorom jednostek, naczelnikom i przedstawicielom gmin. 
Taka zgodność radnych już od wielu lat charakteryzuje jakość współpracy wszystkich radnych na rzecz i dla dobra mieszkańców powiatu przemyskiego.  
 

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30