Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego

Single

Aplikacja mobilna „POWIAT PRZEMYSKI” – ZAPRASZAMY!

Z ogromną przyjemnością oddaję w Państwa ręce mobilną aplikację Powiat Przemyski, dzięki której można w prosty i przyjemny sposób poznać tajemnice i uroki naszego regionu. Aplikacja pokazuje, w jaki sposób szybko i łatwo odkrywać nieznane dotąd miejsca. Można z niej korzystać przez cały rok, a że sezon urlopowy właśnie się rozpoczął, to zachęcam do testowania.

Naszym zamiarem było stworzenie podręcznej pomocy w zwiedzaniu i planowaniu wycieczek, która pozwoli turyście na lepsze nawigowanie w terenie i planowanie wyjazdów turystycznych, jednocześnie ułatwiając zwiedzanie i odpoczynek w powiecie przemyskim. Aplikacja POWIAT PRZEMYSKI jest mobilnym przewodnikiem po atrakcjach, historyczno-turystycznych miejscach i obiektach naszego powiatu. Prezentuje mapę z zaznaczonymi atrakcjami, daje możliwość nawigacji do obiektów, przeglądanie tychże obiektów według kategorii. To taki pomocnik wskazujący zabytki architektoniczne, przyrodnicze, sakralne, miejsca pamięci, a także punkty relaksu i rozrywki.

Dla osób lubiących wypoczywać aktywnie, przygotowaliśmy trasy rowerowe, piesze oraz ścieżki dydaktyczne opatrzone ciekawymi opisami i uzupełnione aktualnymi zdjęciami. Dodatkowo w aplikacji znaleźć będzie można bazę obiektów noclegowych i gastronomicznych oraz kalendarz imprez.

Dodatkową funkcją aplikacji jest dostęp do bieżących wydarzeń organizowanych na terenie powiatu przemyskiego. Dzięki temu można zaplanować wyjazd do konkretnego miejsca w naszym powiecie i skorzystać nie tylko z atrakcji turystycznych, ale też  wziąć udział w ciekawym wydarzeniu.

Aplikacja POWIAT PRZEMYSKI będzie cały czas rozwijana i uzupełniana o nowe miejsca, trasy, wydarzenia, a wszelkie sugestie dotyczące jej unowocześniania proszę kierować do Wydziału Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury i Promocji na adres e-mail: promocja@powiat.przemysl.pl

Bezpłatna aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń z systemem Android. Wystarczy otworzyć aplikację Sklep Play i w wyszukiwarce wpisać POWIAT PRZEMYSKI, następnie zainstalować bezpłatną aplikację.

Aplikacja  już jest na sklepie:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.powiatPrzemyski 

Działanie aplikacji na smart fonach z Androidem:

Oprac.: A. Sosnowska 

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30