Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego
x

INFORMACJA WYDZIAŁU KOMUNIKACJI I DRÓG

Single

Dzień Strażaka w Komendzie PSP

5 maja br. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu odbył się apel z okazji Dnia Strażaka, połączony z obchodami 30-lecia Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK „Płomyk”. W tym dniu swoje podziękowania przemyskim funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej, a także członkom Ochotniczych Straży Pożarnych złożyli na uroczystości posłowie na Sejm RP: Anna Schmidt – Rodziewicz, Marek Rząsa, Andrzej Matusiewicz, Wojciech Bakun, a także przedstawiciele władz samorządowych, w tym naszego powiatu, Starosta Przemyski – Jan Pączek, Wicestarosta – Marek Kudła oraz Przewodniczący Rady Powiatu Przemyskiego – Ryszard Adamski.
Podczas uroczystości wręczono nominacje na wyższe stopnie oficerskie i aspiranckie, a także odznaczenia m.in. „Za Długoletnią Służbę”, „Za Zasługi dla Pożarnictwa”. Wyjątkowe wyrazy uznania na ręce Prezesa Klubu HDK PCK „Płomyk” Zdzisława Wójcika złożono za 30 – letnią bezinteresowną działalność krwiodawców skupionych w klubie. Sam Prezes przybliżył historię „Płomyka”.
Po dekoracji głos zabrali zaproszeni goście, dziękując strażakom za ich trud w walce z pożarami i innymi zdarzeniami, za ofiarność i poświęcenie, życząc im powodzenia w pracy jak i w życiu prywatnym.


Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30