Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego
x

Uwaga! Zmiana numerów telefonów jednostki – Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Przemyślu

Single

Finał II Dziecięcego Festiwalu Piosenki w Mundurze – Przemyśl 2017

8 listopada br. na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbył się Koncert Laureatów II Dziecięcego Festiwalu Piosenki w Mundurze – Przemyśl 2017. Otwarcia festiwalu dokonali: Piotr Pilch – Wicewojewoda Podkarpacki, Dariusz Iwaneczko – Dyrektor Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie oraz szefowie instytucji organizujących wydarzenie -Dyrektor CKiN Zamek Renata Nowakowska, Starosta Przemyski Jan Pączek, Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma oraz zastępca  Komendanta BiOSG płk SG Marek Głuszczak.
W tym roku do udziału w festiwalu zgłosiło się 70 szkół z Podkarpacia, łącznie ok. 400 uczestników.
Uczestnicy mogli zaprezentować się w dwóch kategoriach: soliści i zespoły wokalne oraz wokalno–instrumentalne w dwóch kat. wiekowych 6-9 lat i 10-12 lat.
„Kryształowy Miś” to główna nagroda o jaką walczyli uczestnicy konkursu, ale nie tylko, ponieważ nagród było wiele, a wśród nich tablety, sprzęt audio, aparaty fotograficzne, mikrofony bezprzewodowe, telefony komórkowe itp., zaś każdy uczestnik został obdarowany upominkiem ufundowanym przez organizatorów i sponsorów festiwalu.
Do II etapu zakwalifikowało się 70 uczestników z 28 szkół (11 zespołów i 17 solistów).

W kat. soliści w grupie wiekowej I-IV klasy szkoły podstawowej, pierwszej miejsce zajęła Aurelia Modra z SP nr 1 w Pruchniku, drugie Natalia Krysa z SP w Małej, a trzecie Amelia Nachman z ZS w Birczy.

W grupie wiekowej klasa V szkoły podstawowej zwyciężyła Martyna Stec z SP nr 1 w Pruchniku. Kolejne miejsca zajęli: Konrad Kujda z SP w Górze Ropczyckiej i Weronika Chmura z SP w Woli Wielkiej.

W kat. grupy wokalno-instrumentalne w grupie wiekowej I-IV pierwszą nagrodę otrzymał zespół „Uśmiech” z SP Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu, a drugą gromada zuchowa „Przyjazne Ogniki” z SP w Horyńcu Zdroju. W gronie klas V triumfował zespół wokalny „Kamerton” z SP w Łańcucie przed zespołem „Po-Ziomki” z SP w Horyńcu Zdroju i zespołem „Chabrowe Dziewczyny” z SP w Komańczy.

 

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30