x

Uwaga! Zmiana numerów telefonów jednostki – Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Przemyślu

FIT KIDS z wizytą w Starostwie Powiatowym

Oprac.: P. Jurkiewicz

W dniu 9 lipca 2024 r. Bożena Ryczan starosta przemyski spotkała się z niezwykle utalentowanymi dziećmi z klubu sportowego Akrobatyka Fit Kids, których trenerem jest pan Jacek Smuczek. Spotkanie miało na celu poznanie osiągnięć młodych sportowców, a także okazanie im wsparcia i gratulacji za ich ciężką pracę i zaangażowanie.

Starosta pogratulowała młodym sportowcom ich sukcesów, zarówno na arenie lokalnej, jak i międzynarodowej, podkreślając również znaczenie sportu dla rozwoju młodych ludzi i wyraziła nadzieję, że dzieci nadal będą rozwijać swoje talenty i osiągać kolejne sukcesy.

Klub Akrobatyka Fit Kids z Przemyśla działa od 2010 roku. W klubie trenują dzieci i młodzież w wieku od 4 do 18 lat. Zawodnicy klubu biorą udział w zawodach rangi regionalnej, krajowej i międzynarodowej. W swoim dorobku mają wiele medali i pucharów. Klub Akrobatyka Fit Kids co roku organizuje Memoriał Adama Poznańskiego, który zaliczany jest jednocześnie jako eliminacje do mistrzostw Polski. W tegorocznej edycji wzięło udział aż 300 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Grupa młodzieży z FIT KIDS zdobywa liczne medale na Mistrzostwach Polski, a w tym roku będą również reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy w Sofii, w Bułgarii, które odbędą się w dniach 30 października – 3 listopada 2024 roku.

Starosta powiatu przemyskiego jest mocno zaangażowana w rozwój sportu w regionie. Czynnie wspiera lokalne kluby sportowe i organizuje imprezy sportowe dla dzieci i młodzieży. Spotkanie z młodymi talentami z klubu Akrobatyki Fit Kids to kolejny przykład wsparcia dla sportu i młodych ludzi. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i słodkim poczęstunkiem.