x

Uwaga! Zmiana numerów telefonów jednostki – Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Przemyślu

I Mistrzostwa Powiatu Przemyskiego w Badmintonie

W dniu 03.10.2015r. w medyckiej hali sportowej odbyły się I Mistrzostwa Powiatu Przemyskiego w Badmintonie. Honorowym patronatem impreza została objęta przez Starostę Przemyskiego Jana Pączka oraz Wójta Gminy Medyka Marka Iwasieczko. Do udziału w imprezie zgłosiło się 72 zawodników i zawodniczek z terenu Powiatu Przemyskiego, którzy wystartowali w 11 kategoriach, rozgrywając 132 mecze na sześciu kortach badmintonowych.

Wyniki :

Kategoria Żak dziew. : 1m. Woźniak Aleksandra, 2m. Pawluś Marcelina, 3m. Kniaź Andżelika.

Kategoria Żak chłop.: 1m. Harapiński Mikołaj, 2m. Szczurek Tomasz, 3m. Pietnica Jakub, Woźniak Dominik

Kategoria MM dziew. : 1m. Bukowińska Amelia, 2m. Wołk Martyna, 3m. Toś Julia.

Kategoria MM chłop. : 1m. Spławiński Mateusz, 2m. Serwański Gracjan, 3m. Harapiński Filip.

Kategoria M dziew. : 1m. Dudziak Izabela, 2m. Pawlus Ewelina, 3m. Pakosz Wiktoria.

Kategoria M chłop. : 1m. Krupczak Patryk, 2m. Pawlus Kamil, 3m. Dacyk Jakub.

Kategoria JM dziew. : 1m. Bukowińska Klaudia, 2m. Kordek Klaudia, 3m. Szklarczyk Martyna.

Kategorie dorosłych :

Kat. I  1m.  Spławiński Kamil, 2m. Bukowiński Krystian, 3m. Płoszczyński Jerzy

Kat. II 1m.  Humeniuk Maciej, 2m. Sabramowicz Darek, 3m. Podgórski Marek

Kat. III 1m.  Szczurek Tomasz, 2m. Tyszczak Rafał , 3m. Tatarski Sławomir

Gra mieszana ;

1m. Spławiński Kamil / Pakosz Wiktoria , 2m. Bukowińska Klaudia i Krystian, 3m. Podgórski Marek / Cichocka Walentyna, Kordek Klaudia / Humeniuk Maciej.

Organizatorami mistrzostw był Uczniowski Klub Sportowy Jagiellonka w Medyce. Zdaniem sędziego zawodów Tomasza Kordka rosnąca popularność gry w badmintona sprawi, że impreza o randze Mistrzostw Powiatu na stałe wpisze się w kalendarz sportowy naszego regionu.