Zapraszamy na POWITANIE LATA 2024

Jubileuszu 30-lecia Domu Pomocy Społecznej w Huwnikach

Oprac. P. Jurkiewicz

W dniu 27 czerwca 2024 roku odbyły się uroczystości z okazji jubileuszu 30-lecia Domu Pomocy Społecznej w Huwnikach. Dom Pomocy Społecznej w Huwnikach to miejsce, w którym osoby starsze i przewlekle schorowane mogą znaleźć schronienie, opiekę i pomoc. Placówka zapewnia swoim mieszkańcom całodobową opiekę pielęgniarską, rehabilitację, terapię zajęciową oraz inne świadczenia niezbędne do godnego życia. DPS w Huwnikach jest także miejscem, w którym organizowane są liczne imprezy kulturalne i rekreacyjne, mające na celu integrację mieszkańców ze środowiskiem lokalnym.

30-lecie istnienia DPS-u w Huwnikach to okazja do podsumowania dotychczasowych osiągnięć i spojrzenia w przyszłość. Placówka stawia sobie za cel dalszy rozwój i zapewnianie swoim mieszkańcom jak najlepszych warunków życia. Jubileusz 30-lecia to także czas na podziękowania wszystkim osobom, które na przestrzeni lat przyczyniły się do sukcesu DPS-u w Huwnikach. Dzięki ich zaangażowaniu i pracy placówka stała się miejscem, w którym osoby starsze i przewlekle chore mogą czuć się bezpiecznie i kochane. Specjalne podziękowania złożył Jan Janusz wicestarosta przemyski pracownikom, którzy pełnią swoją misję od początku powstania Domu Pomocy Społecznej w Huwnikach, a to:

– Pani Elżbieta Bednarczyk

– Pan Aleksander Gierczak

– Pani Maria Gierczak

– Pani Barbara Konet

– Pani Halina Kowal

– Pani Mariola Kowal

– Pani Małgorzata Majer

– Pan Artur Solarz

– Pani Lidia Szczepanik

– Pan Andrzej Węglarz

W imieniu całej społeczności powiatu życzymy DPS-owi w Huwnikach kolejnych owocnych lat działalności!