Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego
x

Zapraszamy na POWITANIE LATA 2024

Single

Konkurs plastyczny „Rewitalizacja w mojej gminie”

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego organizuje Konkurs plastyczny pn. „Rewitalizacja w mojej gminie” dedykowany dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz seniorów. Zachęcamy do udziału!

Gminy realizujące działania rewitalizacyjne wprowadziły istotne zmiany społeczne, gospodarcze, funkcjonalno-przestrzenne, dzięki którym mieszkańcom lepiej się żyje, przebywa i pracuje. Celem konkursu plastycznego jest zwrócenie uwagi właśnie na te zmiany – możliwe dzięki prowadzonym działaniom rewitalizacyjnym, a także upowszechnienie w środowisku dzieci, młodzieży i seniorów wiedzy z zakresu rewitalizacji.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej „Rewitalizacja w mojej gminie”. Praca plastyczna powinna nawiązywać do pozytywnych efektów prowadzonych działań rewitalizacyjnych w gminie zamieszkałej przez uczestnika (np. modernizacja przestrzeni publicznych, nadanie nowych funkcji zdegradowanym budynkom, budowa nowych obiektów publicznych, usprawnienie usług dla dzieci, młodzieży i seniorów).

Konkurs rozpoczyna się w dniu 8 marca 2023 r., a kończy w dniu 28 kwietnia 2023 r. (termin składania prac konkursowych). Udział w nim mogą wziąć osoby z szerokich kategorii wiekowych, począwszy od uczniów klas I-III, IV-VI i VII-VIII szkół podstawowych, przez młodzież szkół ponadpodstawowych aż po seniorów w wieku 60+.

O szczegółach konkursu więcej przeczytacie w poniższym regulaminie, a także na stronie internetowej organizatora. LINK

 

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30