Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego

Single

Międzypokoleniowe Warsztaty Bożonarodzeniowe „Świąteczne krasnale”

Oprac.: Magdalena Błachut, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasiczynie

 

W sobotę 16.12.23 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Orłach odbyły się międzypokoleniowe warsztaty bożonarodzeniowe „Świąteczne krasnale”, które zostały zorganizowane i sfinansowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Krasiczynie pełniącą funkcję biblioteki powiatowej oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Orłach.

Warsztaty rozpoczęły się od krótkiego przywitania i wprowadzenia do tematu przez prowadzących. Uczestnicy mieli możliwość wykorzystać swoją wyobraźnię i kreatywność, aby stworzyć unikalne i przyciągające oko dzieła sztuki w postaci świątecznych krasnali. Czas na warsztatach mijał szybko, gdy wszyscy skupieni byli na tworzeniu swojego rękodzieła. Pracę umilał kubek ciepłej herbaty, melodia kolęd i pastorałek oraz rozmowy o tradycjach i zwyczajach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.Po kilku godzinach intensywnej pracy, krasnale były gotowe. Wszystkie były piękne i wyjątkowe. Na zakończenie warsztatów odbyła się prezentacja wykonanych prac a uczestnicy mogli zabrać je na pamiątkę do domu.

Warsztaty bożonarodzeniowe „Świąteczne krasnale” były bardzo udane, dały możliwość wspólnego spędzenia czasu przez dzieci i rodziców oraz były doskonałą okazją do rozwijania kreatywności i zdobywania nowych umiejętności.

 

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30