Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego

Single

Mistrzostwa piłkarskie samorządowców

2 lipca br. na boisku Orlika w Nienadowej odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Powiatu Przemyskiego w Piłce Nożnej Pracowników Samorządowych. Do udziału w tegorocznych rozgrywkach zgłosiły się zespoły z: Dubiecka, Birczy, Medyki, Orłów i Stubna. 

Po uroczystym otwarciu turnieju przez Przewodniczącego Rady Powiatu Przemyskiego – Ryszarda Adamskiego, Wójta Gminy Dubiecko – Wiesława Bembenka oraz Naczelnika Wydziału Rozwoju Gospodarczego Edukacji, Kultury i Promocji – Piotra Worosza zawodnicy rozpoczęli sportowe zmagania.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie o wyniku zaciętej rywalizacji zadecydowały skrupulatnie podliczone punkty i bramki. Zwyciężyła drużyna z Medyki, przed Orłami, Dubieckiem, Birczą i Stubnem. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczał Przewodniczący Rady Powiatu Przemyskiego – Ryszard Adamski wraz z Wicestarostą Powiatu Przemyskiego –Markiem Kudłą.

Natomiast Wójt Gminy Dubiecko – Wiesław Bembenek przyznał nagrodę dla najlepszego strzelca tegorocznych mistrzostw, którym został, zdobywca siedmiu bramek, Jakub Sochacki, reprezentujący drużynę z Dubiecka.

 

 

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30