Zapraszamy na Dożynki Powiatowe

Młodzi karatecy z wizytą u starosty

Oprac.: P. Jurkiewicz

Dnia 18 lipca br. u Bożeny Ryczan Starosty Przemyskiego, odbyło się wręczenie dyplomów za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2023/2024 w karate Kyokushinkai dla:

• Emilii Czechowicz – uczennicy klasy VII Szkoły Podstawowej w Nizinach
  • Jakuba Jakubiszyna – uczeń klasy VII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
    z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Orłach
  • Nadii Słoniowskiej – uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej Piotra Michałowskiego w Bolestraszycach
  • Gabrieli Jakubiszyn – uczennica klasy I Zespołu Szkół Ekonomicznych
    i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu.

Uczniowie zostali uhonorowani za swoje osiągnięcia sportowe i zaangażowanie w treningi karate. Ich osiągnięcia są dowodem ciężkiej pracy, determinacji i prawdziwej pasji do karate kyokushinkai. Ich zwycięstwa to nie tylko powód do dumy dla nich samych, ale również dla całego powiatu. Są wspaniałymi ambasadorami naszego regionu i pokazują, że młode pokolenie ma wiele talentów i ambicji. Karate to nie tylko sport, to również szkoła życia. Uczy dyscypliny, szacunku dla innych i umiejętności pokonywania własnych słabości. Ich osiągnięcia są inspiracją dla innych młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Pani Bożena Ryczan starosta przemyski gratulując serdecznie i życzyła dalszych sukcesów na macie i aby młodzieńcza pasja do karate nigdy nie zgasła. Podczas spotkania obecny był również Marcin Wac prezes klubu oraz dumni rodzice.