Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego
x

Zapraszamy na POWITANIE LATA 2024

Single

Niezapomniane Powitanie Lata w Villi Bolestraszyce

Oprac.: A. Sosnowska 

 

26 czerwca br. na terenie Villi Bolestraszyce w gminie Żurawica odbyło się Powitanie Lata, które zgromadziło wielu mieszkańców powiatu przemyskiego i wielu gości z całej Polski. Tego dnia pogoda była wyjątkowo łaskawa, a atmosfera pełna radosnej energii, której towarzyszył szczególny zachwyt z początku wakacji.

Gospodarzami tego wyjątkowego dnia był Jan Pączek starosta przemyski, Tomasz Szeleszczuk Wójt Gminy Żurawica oraz Wiesław Kieryk właściciel Villi Bolestraszyce.

Przygotowano liczne atrakcje, a scena była prawdziwym miejscem spektaklu, na której kipiały emocje, energetyczna muzyka i taniec. Na początek uczestnicy mogli wysłuchać grupy XYZ z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu, który rozgrzewał atmosferę doskonałymi aranżacjami utworów współczesnych wykonawców. Następnie na scenie pojawił się  Zespół Ludowy Ziemi Przemyskiej „TRÓJCZYCE” przedstawiając pokazy tańca ludowego, który oddawał ducha tradycji i kultury. Ich tańce, przyśpiewki oraz kolorowe stroje przeniosły widzów w świat odległych czasów, budząc dumną tożsamość przypatrującej się widowni.

Studio Tańca Chillout, jako kolejna grupa, dynamicznym i nowoczesnym tańcem wprawiła zgromadzonych w doskonały nastroju i przygotowała do zabawy przy następnym wykonawcy.

Największym oczekiwaniem była jednak gwiazda wieczoru – zespół Piękni i Młodzi Magdalena Narożna. Ich pojawienie się było prawdziwym wydarzeniem muzycznym, który podbił serca wszystkich obecnych. Przeboje zespołu, połączone z doskonałym wokalem Magdaleny Narożnej, porwał do szalonej zabawy. Dalej publiczność bawiła się przy rytmicznych przebojach w aranżacji zespołu Alive. Wspaniała zabawa, wspaniały początek lata, wspaniały początek wakacji. Pozostało zatem życzyć już tylko by były to wakacje słoneczne, ciepłe, a przede wszystkim bezpieczne.

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30