Niezapomniane Powitanie Lata w Villi Bolestraszyce

Oprac.: A. Sosnowska

26 czerwca br. na terenie Villi Bolestraszyce w gminie Żurawica odbyło się Powitanie Lata, które zgromadziło wielu mieszkańców powiatu przemyskiego i wielu gości z całej Polski. Tego dnia pogoda była wyjątkowo łaskawa, a atmosfera pełna radosnej energii, której towarzyszył szczególny zachwyt z początku wakacji.

Gospodarzami tego wyjątkowego dnia był Jan Pączek starosta przemyski, Tomasz Szeleszczuk Wójt Gminy Żurawica oraz Wiesław Kieryk właściciel Villi Bolestraszyce.

Przygotowano liczne atrakcje, a scena była prawdziwym miejscem spektaklu, na której kipiały emocje, energetyczna muzyka i taniec. Na początek uczestnicy mogli wysłuchać grupy XYZ z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu, który rozgrzewał atmosferę doskonałymi aranżacjami utworów współczesnych wykonawców. Następnie na scenie pojawił się  Zespół Ludowy Ziemi Przemyskiej „TRÓJCZYCE” przedstawiając pokazy tańca ludowego, który oddawał ducha tradycji i kultury. Ich tańce, przyśpiewki oraz kolorowe stroje przeniosły widzów w świat odległych czasów, budząc dumną tożsamość przypatrującej się widowni.

Studio Tańca Chillout, jako kolejna grupa, dynamicznym i nowoczesnym tańcem wprawiła zgromadzonych w doskonały nastroju i przygotowała do zabawy przy następnym wykonawcy.

Największym oczekiwaniem była jednak gwiazda wieczoru – zespół Piękni i Młodzi Magdalena Narożna. Ich pojawienie się było prawdziwym wydarzeniem muzycznym, który podbił serca wszystkich obecnych. Przeboje zespołu, połączone z doskonałym wokalem Magdaleny Narożnej, porwał do szalonej zabawy. Dalej publiczność bawiła się przy rytmicznych przebojach w aranżacji zespołu Alive. Wspaniała zabawa, wspaniały początek lata, wspaniały początek wakacji. Pozostało zatem życzyć już tylko by były to wakacje słoneczne, ciepłe, a przede wszystkim bezpieczne.