Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego

Single

Ogólnopolski Turniej Unihokeja „Przemyski Pancerny Unihokej”

Oprac.: FB R. Korczyński
Fot.: E. Korczyńska

 

Hala Sportowa w Żurawicy w dniu 19.11.2022 gościła dzieci z małopolski i podkarpacia na ogólnopolskim turnieju w unihokeju. Ogólnopolski Turniej Unihokeja „Przemyski Pancerny Unihokej” to nowy projekt na mapie rozgrywek sportowych, który z jednej strony ma charakter rozrywki, z drugiej ma upamiętniać bogatą historię wojsk pancernych z Żurawicy.

Zawody zostały wsparte pomocą finansową powiatu przemyskiego w ramach projektu „Przemyski Pancerny Unihokej 2022”, w zawodach wzięły udział drużyny z Trzebini (woj. małopolskie – powiat chrzanowski), Ludźmierza (woj. małopolskie – powiat nowotarski), Bukowska (woj. podkarpackie – powiat sanocki), z Żurawicy (powiat przemyski) oraz kadra województwa podkarpackiego z rocznika 2012.

Uroczystość otwarcia turnieju dokonali Jan Pączek starosta przemyski oraz Marek Kudła wicestarosta przemyski.

Po rozegraniu meczy wszystkie dzieci z rąk Jana Semkowa Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury Rady Powiatu i Ryszarda Kosteleckiego sekretarza Gminy Żurawica, otrzymały złote, pamiątkowe medale oraz opaski odblaskowe, a trenerzy pamiątkowe zestawy promujące powiat przemyski.

Marek Kudła wicestarosta przemyski wręczył drużynom okazałe puchary za zajęte miejsca, a Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Pancerni” Żurawica Rafał Korczyński podziękował sędziom, opiece medycznej, trenerom i dzieciom za sportową grę i zaprosił drużyny za rok, na II turniej Przemyski Pancerny Unihokej.

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30