Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego
x

Uwaga! Zmiana numerów telefonów jednostki – Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Przemyślu

Single

Oficjalne otwarcie mostu w Sufczynie

18 września 2020 r. oficjalnie – przecięciem wstęgi władze Powiatu Przemyskiego wraz z zaproszonymi gośćmi dokonali otwarcia nowo wyremontowanego mostu w Sufczynie w gminie Bircza.
Inwestycja powstała dużym wysiłkiem, gdyż całkowicie sfinansowana ze środków własnych Powiatu Przemyskiego. Tym razem władze Powiatu Przemyskiego; Marek Kudła Wicestarosta Przemyski, Wojciech Bobowski Przewodniczący Rady Powiatu wraz z radnymi, przedstawiciele władz Gminy Bircza, wykonawcy, projektanci, pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych z dyrektorem Januszem Hołyszko na czele i okoliczni mieszkańcy, aby podsumować tę jakże ważną inwestycję nie tylko z uwagi na jej użyteczny charakter, służącą lokalnej społeczności,  ale i też z uwagi na rozwój gospodarczy i turystyczny.

Koszt budowy mostu to 1.324.566,92 zł. Inwestycja w całości sfinansowana została przez Powiat Przemyski za pośrednictwem Zarządu Dróg Powiatowych w Przemyślu.

Wszystkim tym, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w uroczystościach otwarcie mostu w Sufczynie w gminie Bircza, polecamy obejrzeć zdjęcia zamieszczone poniżej. 7 września br. odbył się odbiór techniczny mostu o którym już pisaliśmy w artykule: Odbiór techniczny mostu w Sufczynienatomiast dziś mieszkańcy, goście, władze samorządowe i gminne spotkali się by podsumować przedsięwzięcie inwestycyjne.

 

 

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30