Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego
x

INFORMACJA WYDZIAŁU KOMUNIKACJI I DRÓG

Single

Powitanie lata w Bolestraszycach

11 czerwca 2017 roku na terenie Villi Bolestraszyce odbyło się „Powitanie lata”. To pierwsza tego typu impreza zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Przemyślu, Gminę Żurawica oraz Villę Bolestraszyce.
W imprezie uczestniczyli nie tylko mieszkańcy gminy, ale też goście z pobliskich miejscowości. Imprezę zainaugurował występ Szkolnego Zespołu Ludowego Ziemi Przemyskiej „Trójczyce” w trakcie którego Starosta Przemyski – Jan Pączek, Wójt Gminy Żurawica – Krzysztof Składowski oraz właściciele Villi Bolestraszyce – Barbara i Wiesław Kierykowie przywitali gości i zaprosili do wspólnej zabawy.
Na scenie, raz po raz, pojawiali się kolejni wykonawcy. Najpierw wystąpił Zespół wokalno–instrumentalny „Kodo” z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu. Później można było podziwiać występ zespołu „Dywostruny” z Ukrainy, który zaprezentował zarówno utwory klasyków jak i współczesnych twórców.
Po części instrumentalno-wokalnej widzowie mogli podziwiać pokaz Studia Tanecznego „Chillout”. „Chillout” zaproponował widzom również plenerową lekcję tańca w której profesjonalne instruktorki zachęcały uczestników biesiady do nauki tańca towarzyskiego.
Kolejną niespodzianką był pokaz gigantycznych baniek mydlanych, umilający najmłodszym czas przy scenie. Dodatkową atrakcją, która miło zaskoczyła wszystkich uczestników imprezy’ był przepyszny, pieczony prosiak ufundowany przez organizatorów „Powitania lata”.
Program muzyczny zarówno dla najmłodszych jak i dla nieco starszych zaprezentował zespół „Iluzer”. O godzinie 20:00 sceną zawładnęła gwiazda wieczoru – zespół „Andre” funkcjonujący od lat na polskiej scenie muzycznej disco polo. „Ale Ale Aleksandra” ten hit wywołał wrzawę wśród słuchaczy koncertu. „Powitanie lata” zakończyło się zabawą taneczną przy dźwiękach muzyki „Iluzer”.

 

 

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30