Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego
x

INFORMACJA WYDZIAŁU KOMUNIKACJI I DRÓG

Single

Powitanie Lata w Villi Bolestraszyce

Przy pięknej słonecznej pogodzie, 10 czerwca br. po raz drugi odbyło się Powitanie Lata w Villi  Bolestraszyce. Od godz. 16:00  na scenie można było posłuchać występów zespołów z Przemyśla:  młodzieżowy zespół działający przy Zespole Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego – REVOLT oraz wszystkim już  dobrze znani bluesowi Simple Music Team. Zaproszonych gości oraz licznie zgromadzoną publiczność  przywitali podczas uroczystego otwarcia imprezy Starosta Przemyski Jan Pączek, Wójt Gminy Żurawica Krzysztof Składowski oraz przedstawiciele Państwa Barbary i Wiesława Kieryk właścicieli Villi Bolestraszyce.  O godz. 18:00 na scenie zagościli tancerze ze
Szkoły Tańca A-Z z Przemyśla, którzy swoim pokazem układów tanecznych, a potem nauką tańca dla publiczności przygotowali grunt pod dalszą taneczną zabawę, przy muzyce i animacjach grupy Disco Polo Show.
W końcu o godz. 21:00 nadszedł czas na Gwiazdę wieczoru, czyli zespół EXAITED, przy którym bardzo dobrze bawili się zarówno młodsi i starsi uczestnicy imprezy. Po koncercie gwiazdy na scenę powrócili w dobrych humorach Panowie z zespołu Disco Polo Show wraz ze swoimi tancerzami, a po nich na scenie pojawił się zespół ILUZER, z którym dyskoteka trwała do białego rana.

Wszystkim uczestnikom imprezy dziękujmy za liczne przybycie, mamy nadzieję, że Powitanie Lata w Bolestraszycach na długo pozostanie w Waszej pamięci!

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30