x

Uwaga! Zmiana numerów telefonów jednostki – Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Przemyślu

Przygotowania do Wielkiego Odpustu Kalwaryjskiego

Oprac.: Agnieszka Cynowska – Porada

W dniu 10.07.2024 r. o godzinie 11:00 w Klasztorze Franciszkanów w Kalwarii Pacławskiej odbyła się odprawa dotycząca sprawnego przebiegu Wielkiego Odpustu Kalwaryjskiego, który ma się odbyć w dniach  od 11 do 15 sierpnia 2024 r. W odprawie udział wzięli: Starosta Przemyski Pani Bożena Ryczan, Wicestarosta Przemyski Pan Jan Janusz, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Pan Janusz Hołyszko, Naczelnik Wydziału Komunikacji i Dróg Pan Leszek Pusiarski, Komendant Miejski Policji w Przemyślu Pan Janusz Kiszka, Z-ca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu Pan Andrzej Garus, Naczelnik Wydziału Operacyjnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu Pan Paweł Wójtowicz, Przedstawiciele z Placówek Straży Granicznej w  Hermanowicach i Huwnikach, Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego które reprezentowała Pani Agnieszka Cynowska – Porada Kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Starostwa Powiatowego w Przemyślu, przedstawiciel Zamojskiej Korporacji Energetycznej oddział w Przemyślu , Powiatowy Inspektor Sanitarny Pani Barbara Honicka, Z-ca Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala im. Ojca Pio w Przemyślu, Polski Czerwony Krzyż, który reprezentował Pan Łukasz Szaruga, przedstawiciel Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Empol, Komendant Gminny OSP w Fredropolu Pan Daniel Drozd.