Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego

Single

Przygraniczne Spotkania Samorządowe

6 maja w Mościskach już, po raz kolejny, samorządowcy z zaprzyjaźnionych przygranicznych powiatów Polski i Ukrainy spotkali się na imprezie pod nazwą „Przygraniczne Spotkania Samorządowe”. Ta doroczna impreza zapoczątkowana została w 2008 roku w Medyce. Od tego czasu spotkania odbywają się na przemian, raz w Polsce, raz na Ukrainie. Dominującym nurtem jest rywalizacja sportowo – rekreacyjna w dwóch dyscyplinach: piłce nożnej i siatkówce. Nie brak też inicjatyw integrujących przygraniczne samorządy, jak np. forum wymiany doświadczeń.

W tym roku do rywalizacji przystąpiły reprezentacje pięciu samorządów z Ukrainy (Mościska, Pustomyty, Gródek, Sambor i Stary Sambor) oraz Powiat Przemyski (tym razem zabrakło samorządowców z Ustrzyk Dolnych). Rywalizację w piłce nożnej wygrały Mościska przed Medyką i Pustomytami, natomiast w siatkówce zwyciężyły Mościska przed Powiatem Przemyskim i Pustomytami.

Warto dodać, że naszą drużynę wspierali na trybunach Starosta Przemyski Jan Pączek, Wicestarosta Przemyski Marek Kudła, Sekretarz Powiatu Jerzy Góralewicz i Przewodniczący Rady Powiatu Przemyskiego Ryszard Adamski. 

Poniżej zobaczyć można naszą fotorelację z imprezy.

 

 

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30