Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół im. A. Fredry w Nienadowej

Oprac.: M. Dachnowicz

W naszej placówce oświaty dzisiejszy dzień inaugurujący początek roku szkolnego miał wyjątkowy charakter, dotychczasowy pełniący obowiązki dyrektora Krzysztof Kiełbasa otrzymał z rąk starosty przemyskiego Jana Pączka nowy angaż po wygranym konkursie i z dniem dzisiejszym został powołany na dyrektora Zespołu Szkół im. A. Fredry w Nienadowej. Starosta złożył mu serdeczne gratulacje i życzył powodzenia, oddzielne życzenia wraz z członkiem zarządu powiatu przemyskiego Zbigniewem Blecharczykiem złożył naczuczycielom oraz uczniom, zapewniając jednocześnie o swoim wsparciu. Wysłuchali także ślubowania uczniów klas pierwszych, którzy tym samym zostali włączeni do społeczności szkolnej. Staroście przemyskiemu Janowi Pączkowi towarzyszyła dulyrektor powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Jolanta Jabłonska oraz Powiatowy Rzecznik Prasowy Małgorzata Dachnowicz.