Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego

Single

Spotkanie opłatkowe

Oprac.: A. Sosnowska

 

Tegoroczne spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Jana Pączka starostę przemyskiego i Wojciecha Bakuna prezydenta miasta Przemyśla było wyjątkowym wydarzeniem, które zgromadziło wiele ważnych osobistości z różnych sfer życia społecznego i politycznego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się parlamentarzyści, duchowni, wójtowie gmin, funkcjonariusze służb, dyrektorzy jednostek samorządowych oraz przedstawiciele stowarzyszeń działających na terenie miasta oraz powiatu przemyskiego.

Całość została uświetniona przez koncert kolęd, który został zaprezentowany przez wspaniałych wykonawców i muzyków z klubu 5 batalionu strzelców podhalańskich. Atmosfera była niesamowita, a pastorałki wprowadziły wszystkich w atmosferę magicznego czasu Bożego Narodzenia.

Gości powitał starosta i prezydent miasta, którzy z wielką radością przyjęli wszystkich obecnych. Ich słowa były pełne wdzięczności i ciepła, a także podkreślały wagę współpracy i działania na rzecz dobra społeczności lokalnej.

Po przemówieniach przyszedł czas na poświęcenie opłatków przez arcybiskupa. Zebrani goście dzielili się opłatkami składając sobie serdeczne życzenia. To było niezwykle piękne i symboliczne, gdyż wszyscy czuli, że ta chwila łączy ich w jedną wielką rodzinę, zjednoczoną miłością, współczuciem i życzliwością.

Ważne było przede wszystkim poczucie jedności i bliskości w tym świątecznym czasie. Spotkanie opłatkowe samorządowców w Przemyślu było wyjątkowym wydarzeniem, które pozwoliło wszystkim uczestnikom poczuć ducha Bożego Narodzenia i skupić się na wartościach, które są ważne dla każdego społeczeństwa.

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30