x

Uwaga! Zmiana numerów telefonów jednostki – Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Przemyślu

Spotkanie w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Nienadowej i Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Pod Świerkami” w Nienadowej

Oprac.: A. Sosnowska

Na ręce Pani Gabrieli Czerwenak dyrektora Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Nienadowej oraz Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Pod Świerkami” w Nienadowej, Marek Kudła wicestarosta przemyski oraz Henryk Sowa radny powiatu przemyskiego wręczyli „Wielkanocnego Zajączka”, datek na rzecz wsparcia dla wychowanków obu placówek.
Jest to kolejna szlachetna inicjatywa radnego Henryka Sowy, która spotkała się z uznaniem i aprobatą radnych powiatu przemyskiego oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Przemyślu, którzy chętnie przyłączyli się do akcji dobroczynnej.
Zainicjowana akcja jest wyrazem zaangażowania i okazaniem wsparcia dla podopiecznych placówek, których dobro szczególnie leży na sercu nie tylko władzom powiatu przemyskiego, ale wszystkim pracującym na rzecz społeczności powiatu.
Marek Kudła wicestarosta przemyski wraz z Henrykiem Sową radnym powiatu przemyskiego, z okazji zbliżających się świąt przekazali życzenia dla pani dyrektor, wychowawców,  a przede wszystkim dla dzieci, które zostały w placówce na te święta.