Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego
x

INFORMACJA WYDZIAŁU KOMUNIKACJI I DRÓG

Single

Spotkanie w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Nienadowej i Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Pod Świerkami” w Nienadowej

Oprac.: A. Sosnowska 

Na ręce Pani Gabrieli Czerwenak dyrektora Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Nienadowej oraz Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Pod Świerkami” w Nienadowej, Marek Kudła wicestarosta przemyski oraz Henryk Sowa radny powiatu przemyskiego wręczyli „Wielkanocnego Zajączka”, datek na rzecz wsparcia dla wychowanków obu placówek.
Jest to kolejna szlachetna inicjatywa radnego Henryka Sowy, która spotkała się z uznaniem i aprobatą radnych powiatu przemyskiego oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Przemyślu, którzy chętnie przyłączyli się do akcji dobroczynnej.
Zainicjowana akcja jest wyrazem zaangażowania i okazaniem wsparcia dla podopiecznych placówek, których dobro szczególnie leży na sercu nie tylko władzom powiatu przemyskiego, ale wszystkim pracującym na rzecz społeczności powiatu.
Marek Kudła wicestarosta przemyski wraz z Henrykiem Sową radnym powiatu przemyskiego, z okazji zbliżających się świąt przekazali życzenia dla pani dyrektor, wychowawców,  a przede wszystkim dla dzieci, które zostały w placówce na te święta.

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30