Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego
x

INFORMACJA WYDZIAŁU KOMUNIKACJI I DRÓG

Single

Spotkanie z wiceministrem gospodarki Mieczysławem Kasprzakiem

Wiceminister gospodarki Mieczysław Kasprzak, przy szczelnie zapełnionej sali obrad Starostwa Powiatowego, spotkał się 20 lipca w Przemyślu z lokalnymi przedsiębiorcami, przedstawicielami stowarzyszeń i organizacji gospodarczych, samorządowcami; słowem – ludźmi żywo zainteresowanymi rozpowszechnianiem wszelkich prorozwojowych trendów w naszym regionie. Głównymi wątkami spotkania – zorganizowanego z inicjatywy starosty Jana Pączka – były sprawy związane ze strategią rozwoju gospodarczego naszego zakątka kraju.

 

 

W trakcie dyskusji wiceminister Kasprzak podkreślał strategiczną rolę, dokonanych w ostatnim okresie, inwestycji drogowych, które mają być katalizatorem korzystnych zmian, zachęcając potencjalnych inwestorów do wykorzystania możliwości jakie oferują, funkcjonujące w naszym województwie, strefy i podstrefy ekonomiczne. Zapewniał, że Ministerstwo Gospodarki będzie wspierać wszelkie inicjatywy inwestycyjne, zwłaszcza te związane z programami innowacyjnymi, logistyką i ekologią.

 

 

Bezpośrednio po spotkaniu odbyła się konferencja prasowa, w której ministrowi Mieczysławowi Kasprzakowi towarzyszyli: starosta Jan Pączek i wiceprezydent Przemyśla Wojciech Błachowicz.

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30