Turniej Piłki Nożnej YesSport Cup Bircza 2019

15 czerwca 2019 roku na stadionie w Starej Birczy, odbyła się 11 już Edycja Turnieju Piłki Nożnej YesSport Cup Bircza 2019, zorganizowana przez Birczański Klub Sportowy „ Leśnik”.

Otwarcia dokonał Prezes BKS „ Leśnik” Pan Grzegorz Klimczyk, oraz przedstawiciel firmy YesSport, Pan Artur Wandrowski.

W turnieju wzieło udział 9 drużyn:

BKS Leśnik Bircza, Unum Babice, Tryńcza, Tryńcza I, Grunwald Budziwój I, Grunwald Budziwój II z Rzeszowa, UKS Szesnastka z Przemyśla, UKS Unia Fredropol, oraz Wilczki Lesko.

Wynikiem emocjonujących rozgrywek na poszczególnych miejscach uplasowały się następujące zespoły:

I MIEJSCE – WILCZKI LESKO

II MIEJSCE – GRUNWALD BUDZIWÓJ I,

III MIEJSCE – UKS SZESNASTKA PRZEMYŚL

IV MIEJSCE – BKS LEŚNIK BIRCZA

V MIEJSCE – UKS UNIA FREDROPOL

VI MIEJSCE – GRUNWALD BUDZIWÓJ II

VII MIEJSCE – TRYŃCZA

VIII MIEJSCE – TRYŃCZA II

IX MIEJSCE – UNUM BABICE.

Wszystkie drużyny dostały pamiątkowe dyplomy. Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali vouchery ufundowane przez firmę YesSport.

Turniej odbył się w duchu rywalizacji Fair Play promując zdrowy styl życia, a także nasz piękny region.

Turniej, odbył się dzięki dofinansowaniu z Powiatu Przemyskiego w ramach „Małych Grantów”.