Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego

Single

Turniej tańca Medyka 2016

 W sobotę 21 maja Hala sportowa w Medyce wypełniła się pasjonatami i miłośnikami tańca. Szkoła Tańca „A-Z” Aleksandry Sołgi i Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca wraz Wójtem Gminy Medyka – Markiem Iwasieczko zorganizowały kolejny, już VIII Turniej Tańca Towarzyskiego i Salsy „Taneczne abecadło…” rozgrywany O Puchar Wójta Gminy Medyka. Patronat  nad turniejem, jak co roku objął Starosta Przemyski – Jan Pączek.

Po uroczystym otwarciu turnieju , którego dokonał Pan Piotr Worosz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Promocji,  rozpoczęły się taneczne rozgrywki sportowe. Na parkiecie królowały tańce towarzyskie i salsa; prezentowali się młodsi tancerze początkujący i starsi, bardziej  zaawansowani posiadający już sportowe klasy taneczne…
 
 

Dodatkową atrakcją były pokazy utytułowanych, mistrzowskich tanecznych grup artystycznych (Formacja Taneczna „A-Z” i „Azetki”), duetów i solistów … było kolorowo, gorąco i bardzo tanecznie ….
 

Organizatorom imprezy udało się ponownie zrealizować podstawową ideę swojej działalności –  „zaszczepianie tanecznej pasji” wśród szerokiej rzeszy młodych ludzi; Z pozytywnym skutkiem, bo aż ok. 150 tancerzy uczestniczących w turnieju tańczyło z wielkim zaangażowaniem i radością… Wszyscy spisali się na medal bez względu na wiek i poziom taneczny, i ci którzy lubią tańce towarzyskie i ci którzy kochają salsę…

 
Pani Aleksandra Sołga Dyrektor Szkoły Tańca „A-Z” złożyła gratulacje dla wszystkich uczestników i trenerów oraz podziękowania dla współorganizatorów na ręce Pana Marka Iwasieczko Wójta Gminy Medyka i Pana Jana Pączka Starosty Przemyskiego, a także dla działaczy i Rodziców z Przemyskiej Fundacji Rozwoju Tańca na ręce Pana Roberta Sarnowskiego Prezesa Fundacji. Szczególne podziękowania dla sponsorów: Sopro Polska Sp.z o.o. , Hotel „FACPOL”, Cukiernia „U Zosi”, „EDECOR STUDIO”.

Było super – o tym doskonale wiedzą wszyscy oglądający, a dla pozostałych osób, które nie mogły być na tym turnieju Szkoła Tańca „A-Z” przygotowuje już kolejne wydarzenia taneczne  („Taneczny Piknik” – 3 czerwca oraz Przemyską Galę Taneczną XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego – 1 października), na  które już serdecznie zaprasza.

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30