Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego

Single

VII Turniej Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych ? Przemyśl 2016

W dniach 27-28 sierpnia na plaży miejskiej w Przemyślu rozegrany został VII Turniej Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych – Przemyśl 2016 . Do Turnieju zgłosiło się 23 pary, w tym jedna z Ukrainy.

Straż Graniczną reprezentowali funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, Nadwiślańskiego Oddziału SG oraz Nadbużańskiego Oddziału SG. Nie zabrakło zawodników Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, Komenda Powiatowa Policji Ustrzyki Dolne. Wśród uczestników obecni byli również żołnierze z 1 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie, 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu, 11 Pułku Artylerii z Węgorzewa, 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej w Jarosławiu. W rozgrywkach udział wzięli funkcjonariusze Służby Więziennej w Medyce, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, reprezentanci Nadleśnictwa Krasiczyn oraz Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

W sobotnie przedpołudnie na plaży miejskiej w Przemyślu oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzak w obecności znanego dziennikarza, spikera i komentatora sportowego związanego z telewizją Polsat Marka Magiery, Starosty Przemyskiego Jana Pączka Wicestarosty Przemyskiego Marka Kudły i Wiceprezydenta Miasta Przemyśla Grzegorza Haydera. Podczas turnieju rozegrano w sumie 46 spotkań systemem brazylijskim. Zespoły kończyły rywalizację po dwóch przegranych meczach. Na zakończenie dnia wszyscy uczestnicy turnieju spotkali się na grillu.

W niedzielę, po zaciętej rywalizacji, ostatecznie na podium stanęli:

I Miejsce: Adrian Sdebel (KM PSP Wałbrzych) i Mariusz Jajus (KM PSP Rybnik)

II Miejsce: Błażej Masłowski i Mateusz Szwejkowski (11 Pułk Artylerii w Węgorzewie)

III Miejsce: Damian Studziński Orest Kurant (Nadwiślański Oddział SG).

Nagrodę fairplay otrzymała para Wojciech Rusin i Tomasz Chmura (1 Batalion Strzelców Podhalańskich z Rzeszowa).Pamiątkowe puchary wręczył mistrz świata i mistrz olimpijski w siatkówce Tomasz Wójtowicz wspólnie z Wiceprezesem KS DEVELOPRES Rzeszów.

 

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30