XXIII eliminacje wojewódzkie XLV edycji OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Źródło: https://pansp.pl/xxiii-eliminacje-wojewodzkie-xlv-edycji-ogolnopolskiego-turnieju-wiedzy-pozarniczej-mlodziez-zapobiega-pozarom/

19 maja br. Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu już po raz kolejny gościć będzie uczestników Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” 2023. Rok wcześniej nasza uczelnia gościła uczestników szczebla powiatowego. Obecna edycja to eliminacje wojewódzkie na które przybędą przedstawiciele ze wszystkich powiatów województwa podkarpackiego.  Turniej wojewódzki obejmuje uczestników w 3 grupach wiekowych (grupa I – klasy I-IV szkół podstawowych, grupa II – klasy V-VIII szkół podstawowych i grupa III – uczniowie szkół ponadpodstawowych).

Podczas przerwy w turnieju uczestnicy wraz z opiekunami będą mieli możliwość zwiedzania uczelni PANS.  Nie zabraknie spaceru po urokliwym majowym parku, zwiedzania obiektów i pracowni, w których na co dzień kształcą się studenci, mając do wyboru szeroki wachlarz kierunków i specjalności. Dla każdego z uczestników PANS przygotowała także upominki. Uczestnikom życzymy wysokich wyników w turnieju oraz mile spędzonego czasu w naszej uczelni.