Powiat Przemyski - strona główna

Powiat Przemyski Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl /16/ 678 50 54 starostwo@powiat.przemysl.pl
Przejdź do języka migowego
x

Zapraszamy na POWITANIE LATA 2024

Single

Z cyklu ZAMKOWE TEATRALIA 2016

8 października 2016 r. w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK odbył się koncert Natalii Sikory z zespołem w projekcie „Buried Alive In The Blues” for Janis Joplin. Natalia Sikora przez wielu nazywana największą nadzieją kobiecego rocka, od początku swojej kariery artystycznej konsekwentnie podąża świadomie obraną ścieżką, nie bojąc się przy tym odważnych eksperymentów.

Z wykształcenia aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, związana z Teatrem Polskim. Na scenie występuje jednak już od bardzo dawna.  Jej artystyczny „pierwszy raz” miał miejsce w wieku 13 lat, a było to w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów i przeglądów wokalno-aktorskich, jednak najważniejsze „trofeum” pochodzi z 2013 roku, a było to zwycięstwo w drugiej edycji programu „The Voice of Poland”. W tym samym roku została również laureatką konkursu Super Debiuty na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.  

Absolutnie niezwykły, na niebywale wysokim poziomie koncert ukazujący fascynacje twórczością i postacią Janis Joplin.

Niewiele jest osób, które potrafią podołać repertuarowi Janis Joplin. Natalii Sikorze udaje się to fantastycznie. Artystka nie próbuje Jej naśladować  – gdy zaczyna śpiewać, to słychać prawdziwą Janis. Tak było na scenie Zamku Kazimierzowskiego w koncercie zatytułowanym „Buried Alive In The Blues” for Janis Joplin. Karuzela emocji i wrażeń kręciła się od pierwszej do ostatniej (zawartej w bisach) nuty. Ta muzyczna uczta odbyła się w ramach organizowanych już od wielu lat przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK prezentacji artystycznych pod nazwą „ZAMKOWE TEATRALIA”. 

Do świata swoich muzycznych inspiracji sprzed ponad 45 lat Natalia Sikora zaprosiła swoich przemyskich fanów wraz z towarzyszącym Jej zespołem w składzie: Paweł Stankiewicz – gitara, Krzysztof Nowicki – gitara, Wojciech Ruciński – bas, Marek Kuczyński – perkusja. 

 

Partnerzy

dps-huwniki
lo_dubiecko
odswiezamy_nasze_miasta
osrodek
pckin_zamek
pcpr_banner
poki_banner
poradnia
zielona_linia
zs_nienadowa
banner_psnz
logo_llp
Mapa powiatu

Kontakt

Kontakt

Adres: Plac Dominikański 3, Przemyśl
Telefon: 166 785 054
E-mail: starostwo@powiat.przemysl.pl
Adresy skrytki ePUAP:
ovn0u41j5j/skrytka
ovn0u41j5j/SkrytkaESP

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.30