Zapraszamy do wspólnego świętowania!
Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystościach patriotycznych, które odbędą się w dniach 2–3 maja w Przemyśl.
W programie m.in. uroczyste podniesienie flagi państwowej, wspólne odśpiewanie hymnu, Msza Święta w intencji Ojczyzny oraz oficjalne obchody przy Kamieniu upamiętniającym Konstytucję 3 Maja.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wspólnego uczczenia jednego z najważniejszych świąt w historii Polski. 








































